Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego

Na podstawie art. 23 ust 1 pkt.1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. z 2022 r. poz. 1343) Wójt Gminy Popielów ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub zawarcia umowy.

  1. Nazwa i adres organizatora przewozów.

Gmina Popielów, ul. Opolska 13 , 46-090 Popielów

  1. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia

Zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu w trybie ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym ( art. 19 ust. 1 pkt. 1)

  1. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy.
    3.1 Rodzaj transportu.

Transport drogowy- przewozy autobusowe.

3.2 Sieć komunikacyjna objęta przedmiotem zamówienia.

Sieć komunikacyjna organizowana na terenie Gminy Popielów, w szczególności na trasie;

Stobrawa – Popielów,

Popielów – Stobrawa,

Kurznie - Kużnica Katowska,

Kużnica Katowska – Kurznie,

  1. Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie, o którym mowa w art.19 ust. 1 pkt. 1 i Z Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym lub bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym.

II kwartał 2024 roku

  1. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.

12 miesięcy

  1. Zmiana informacji.

Na podstawie art. 23 ust. S i 6 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji zawartych w punktach 1-3 i 5

  1. Miejsce zamieszczenia ogłoszenia:

Biuletyn informacji Publicznej

Tablica Ogłoszeń Organizatora

PDFOgłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (50,21KB)