Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o udzieleniu zamówienia zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 27 października 2022 roku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych

Informacja o udzieleniu zamówienia zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 27 października 2022 roku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych
(Dz. U. poz. 2236)

 

  1. Nazwa i adres zamawiającego: Gmina Popielów, ul. Opolska 13, 46-090 Popielów
  2. Data i miejsce zawarcia umowy: 7 listopada 2022, Popielów
  3. Opis przedmiotu umowy: umowa dotyczy dostarczania do gminy Popielów i rozdystrybuowania mieszkańcom gminy przez Wykonawcę węgla zakupionego przez gminę po cenach preferencyjnych od podmiotu wprowadzającego do obrotu - około 1000 ton węgla (frakcji groszek lub orzech), w okresie prowadzenia dystrybucji.
  4. Cena: w umowie określono cenę dostarczenia opału do gminy i jego rozprowadzenia w wysokości 250 zł brutto za tonę węgla, przy czym dostarczenie opału do gospodarstwa domowego wykonywane jest na koszt Wykonawcy.
  5. Wskazanie okoliczności faktycznych uzasadniających udzielenie zamówienia bez zastosowania przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych: sytuacja związana z brakiem możliwości zakupu przez mieszkańców gminy węgla na sezon grzewczy 2022/2023 po rozsądnych cenach; przepisy ustawy z dnia 27 października 2022 roku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych.
  6. Nazwa firmy, z którą została podpisana umowa: Sprzedaż Opału i Materiałów Budowlanych Kobienia Marcin, ul. Dworcowa 1c, 46-083 Nowe Siołkowice (skład opałowy II).