Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:

Zarządzenie Nr 0050/227/2020 Wójta Gminy Popielów z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie powołania Komisji do przeprowadzania eliminacji gminnych XXVI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję”

ZARZĄDZENIE NR 0050/227/2020
Wójta Gminy Popielów
z dnia 10 marca 2020 r.

w sprawie powołania Komisji do przeprowadzania eliminacji gminnych XXVI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję"

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 506 z późn. zm.) zarządza się co następuje: 

§ 1

Powołuje się Komisję do przeprowadzania eliminacji gminnych XXVI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję” dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, zgodnie z zapisami regulaminu XXVI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję” Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim.

§ 2

Skład Komisji dla przeprowadzenia eliminacji gminnych Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję” wśród uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych:

Ewelina Mierzejewska – Przewodniczący

Elżbieta Radziewicz – Członek

Anita Macioszek – Członek

Sylwia Kociok – Członek

§ 3

Wykonanie zarządzenia powierza się Dyrektorom szkół.

§ 4

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

Z upoważnienie Wójta

Artur Kansy-Budzicz

Zastępca Wójta Gminy

PDFZarządzenie Wójta Gminy Nr 0050-227-2020 z dnia 10-03-2020 w sprawie powołania Komisji do przeprowadzania eliminacji gminnych XXVI Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim Młodzież recytuje.pdf